ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

“Актуальні проблеми мовно-літературної освіти
в середній та вищий школах

4-5 квітня 2019 року на базі факультету іноземної філології НПУ імені М. П. Драгоманова відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми мовно-літературної освіти в середній та вищій школах». Організаторами конференції виступили кафедри методики викладання світової літератури і методики викладання іноземних мов.

Під час конференції відбулися пленарне засідання, майстер-класи провідних викладачів-словесників, секційні засідання, а також круглий стіл щодо найголовніших проблем викладання мов і літератур в навчальних закладах України. По завершенню конференції усім її учасникам була запропонована культурна програма: пішохідна екскурсія «Дорога до Лесі» з відвідуванням  музею Лесі Українки у м. Києві.

У роботі конференції взяло участь 142 учасника з різних регіонів України, зокрема 19 докторів наук.

Програма конференції